a

کاربرد صنعت پیشرو

 
کپی رایت 2018 کاربرد صنعت پیشرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

02144197487-9

تماس با ما

LinkedIn

جستجو
فهرست

چارت سازمانی شرکت

استاندارد ها و گواهینامه ها

مدیران و هیئت مدیره

تاریخچه شرکت

معرفی کاربرد صنعت پیشرو

شرکت ” کاربرد صنعت پیشرو ” که در سال 1379 بصورت سهامی خاص تاسیس گردیده ، با بیش از 18 سال فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت قطعات خودرو کشور شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت نظام مند ، در توسعه و تعالی زیرساختهای صنعتی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی و استفاده از فناوری های نوین گام بردارد .

شرکت ” کاربرد صنعت پیشرو ” در حال حاضر با اشتغال بیش از 100 نفر به صورت مستقیم به عنوان شركت خصوصي در زمینه تولید قطعات خودرو در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است …

گروه صنعتی کاربرد صنعت پیشرو از سال 1379 به منظور تولید قطعات خودرو در ایران فعالیت خود را شروع کرد. با همت و تلاش هیئت مدیره، مدیران، کارمندان و کارگران موفق به دریافت گواهی نامه IMS

(مدیریت یکپارچه) شامل:

Certificate of Registration – ISO 9001:2000 URS:

URS : Certificate of Regitration – ISO/TS16949:2002

Cermet : Certificate – IATF 16949:2016

Kiwa : Certificate – IATF 16949:2016 – ISO 9001:2015

]IQNet – ICIM : UNI EN ISO 9001:2008

CISQ (AUTOMOTIVE) : ISO/TS 16949:2009

CERTO ISO/TS 16949:2009 Certification scheme rules

و همچنین عضویت در انجمن خودرو سازان گردیده است.

در حال حاضر شرکت کاربرد صنعت پیشرو با داشتن تعداد؛ 100 نفر پرسنل و با دارا بودن دو واحد مجزا : یک کارخانه در شهرک صنعتی شمس آباد به مساحت 5000 متر مربع و واحد دیگری به متراژ 2000 متر مربع واقع در چیتگر جنوبی با پیشرفته ترین فن آوری جهانی و مدیران مجرب و متعهد در سطح کشور، محصولات خود را تولید می نماید.

بیش از 20 سال تجربه

شرکت کاربردصنعت پیشرو به عنوان بنگاه اقتصادی با بیش از 20 سال تجربه در تولید انواع قطعات بدنه خودرو و لوازم خانگی به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی صنایع خودرو سازی کشور، بر آن است تا با بهره گیری از نیروهای متخصص و فناوری روز، استانداردهای ملی، علاوه بر جلب رضایت روزافزون مشتریان و سایر ذینفعان تصویری ماندگار از نام خود در ذهن مصرف کنندگان بر جای بگذارد و در بازارهای داخلی و خارجی پیشرو و پیشتاز باشد.
در حال حاضر این شرکت متشکل از 2 کارخانه تولیدی واقع در چهار راه ایرانخودرو و شهرک صنعتی شمس آباد بوده که دارای واحد های تخصصی پرسکاری ( انواع پرسهای هیدرولیکی و مکانیکی از 100 تن الی 800 تن) ، جوشکاری ( انواع دستگاههای نقطه جوش و پرس جوش و گان ) و برشکاری ( رول بری و گیوتین ) می باشد ..هم اکنون این شرکت در گستره وسیعی از صنایع خودروش با تولید انواع قطعات بدنه فعالیت دارد.بکارگیری ماشین آلات پیشرفته، تجهیزات آزمایشگاهی مدرن، سیستمهای کیفی روز دنیا و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیتISO/TS 16949 ،(……..)ISO 9001 متاثر از اهداف بلند مدت و برنامه ریزی و تفکر استراتژیک شرکت در راستای دستیابی به استانداردهای جهانی بوده است.

میزان بهره وری دراستفاده از مواد اولیه 0
میزان بهره وری در مصرف انرژی 0
میزان بهره وری کارکنان 0
تماس با ما